Project Manager - Kierownik Projektu

Moltton

Chorzów, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie złożonymi projektami oraz zespołem projektowym
  • Realizacja projektu (planowanie, zarządzanie, wykonanie) zgodnie z założonym czasem, jakością i kosztami,
  • Współpraca z logistyką, działem technologii, produkcją,
  • Nadzór nad procesem industrializacji produktu oraz niezbędnymi inwestycjami (zakup części, oprzyrządowania)
  • Nadzór nad budżetem projektu i poszukiwanie oszczędności na etapie wdrożenia,
  • Zapewnienie gotowości i nadzór nad kolejnymi etapami realizacji projektu,
  • Zapewnienie osiągnięcia celów projektu w zakresie czasu, jakości i kosztów produkcji,
  • Planowanie i organizacja szkoleń dla zespołu produkcyjnego,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Min. 5 doświadczenie w zakresie zarządzania projektami w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym, mile widziane w branży konstrukcji stalowych, małoseryjnej produkcji,
  • Znajomość SAP, MS Project,
  • Znajomość metodologii PRINCE2 lub PMI
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne i analityczne,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym zakładzie produkcyjnym,
  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy