Project Manager / Junior Project Manager

Global4Net Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

- Przygotowywanie dokumentacji projektowej,
- Szacowanie czasu realizacji zadań,
- Planowanie harmonogramu projektów oraz koordynacja zadań,
- Zarządzanie budżetem oraz ryzykiem projektu,
- Zapewnienie efektywnej komunikacji w zespole,
- Zbieranie materiałów od klientów,
- Rozdzielanie pracy pośród członków zespołu oraz egzekwowanie jej realizacji.

Wymagania

- Umiejętność organizowania pracy i planowania
- Łatwość nawiązywania relacji biznesowych
- Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
- Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu projektów w metodykach Agile
- Kreatywność, samodzielność, odpowiedzialność oraz inicjatywa w działaniu
- Chęć podnoszenia własnych kwalifikacji i radzenia sobie z wyzwaniami

Prezentacja firmy

Global4Net to Sftware House od 7 lat działająca ny rynku polskim oraz za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management, Praca Internet / e-commerce, Praca Inżynieria, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości