Project Manager ( Inwestycje Komercyjne)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację całego procesu realizacji a następnie adaptacją pomieszczeń biurowych i handlowych.

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta- międzynarodowego dewelopera, którego działalność skupia się na prestiżowych realizacjach komercyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. W związku z rozwojem poszukuje utalentowanej osoby z krótkim okresem dostępności na stanowisko Project Managera.

Opis stanowiska

  • Kompleksowe zarządzanie projektami komercyjnymi
  • Odpowiedzialność za realizację budżetu oraz rozliczenia inwestycji
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach i negocjacjach z urzędami, gestorami mediów, klientami, podwykonawcami oraz inwestorami zastępczymi
  • Nadzorowanie nad prawidłowością przebiegu i koordynacja procesów przetargowych na wybór generalnego wykonawcy, podwykonawców oraz projektantów
  • Przygotowanie i modyfikowanie, wytycznych do załączników technicznych związanych realizacją fit-outów.
  • Negocjacje z klientem i ustalenie załącznika technicznego do umowy najmu
  • Utrzymywanie dobrych relacji z najemcami

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Przynajmniej 5 lata doświadczenia w branży nieruchomości (preferowane obiekty handlowo - biurowe)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w realizacji obiektów komercyjnych objętych nadzorem konserwatora zabytków
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość MS Office, MS Project, AutoCAD,
  • Znajomość aspektów projektowania oraz realizacji prac,
  • Otwartość na współpracę z klientem oraz chęć poszukiwania rozwiązań pro-klienckich,
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne oraz analityczne,
  • Wysokie umiejętności interpersonalne oraz zorientowanie na cele

Oferujemy

  • Odpowiedzialność za realizację wymagających oraz prestiżowych inwestycji
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Dalsze możliwości awansu
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page