Project Manager - Instalacje Procesowe - rekrutacja online

HRK S.A.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

HRK S.A.

Reprezentujemy międzynarodowego producenta instalacji procesowych, dla którego poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Project Manager - Instalacje ProcesoweMiejsce pracy: Olsztyn
Twój zakres obowiązków:
  • Realizacja celów projektu w kontekście budżetu, produktywności oraz założonych celów jakościowych
  • Weryfikacja powierzonej dokumentacji projektowo wykonawczej
  • Analiza wykonywalności
  • Tworzenie koncepcji i rozwiązań technicznych dla instalacji przemysłowych
  • Nadzorowanie pracowników oraz firm podwykonawczych zaangażowanych w projekt
  • Prowadzenie uzgodnień technicznych z klientem
  • Określanie celów godzinowych dla produkcji
  • Nadzorowanie specyfikacji i dokumentacji technicznej; również pod certyfikację
  • Praca koncepcyjna w środowisku CAD
  • Podejmowanie inicjatyw w zakresie optymalizacji procesów

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office; w szczególności MS Excel
  • Podstawowa znajomość budowy maszyn i urządzeń przemysłowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektem
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Dokładność, rzetelność
  • Umiejętność wykorzystania swojej wiedzy do rozwiązywania problemów
  • Znajomość wymagań dyrektywy maszynowej lub ATEX będzie dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę
  • Stabilną pracę w rozwijającej się firmie
  • Wsparcie doświadczonego pracownika na etapie szkolenia wstępnego
  • Szkolenia i rozwój pracowników
  • Rozbudowany pakiet socjalny (m.in.: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karta sportowa)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.