Project manager/Inspektor Nadzoru Inwestorskiego - instalacje sanitarne/elektryczne

DFC Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osób na stanowisko Inspektora Nadzoru Inwestorskiego (opcjonalnie możliwość łączenia funkcji z funkcją project managera/koordynatora zespołu) w zakresie instalacji sanitarnych oraz elektrycznych. Do głównych zadań zatrudnionych osób będzie należało uzgadnianie szczegółów i sposobu wykonywania prac w obiekcie, dokonywanie uzgodnień projektowych i realizacyjnych, utrzymywanie bieżącego kontaktu i prowadzenie korespondencji z inwestorem oraz innymi podmiotami uczestniczącymi w realizacji inwestycji i raportowanie do inwestora, jak również sprawowanie nadzoru inwestorskiego nad wykonywanymi pracami budowlanymi.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku należeć będzie:

- reprezentowanie interesów Inwestora i prowadzenie korespondencji z inwestorem;
- koordynowanie i kontrolowanie realizacji projektu inwestycyjnego;
- kontrolowanie i przestrzeganie harmonogramu robót i budżetu inwestycyjnego;
- rozliczanie prac budowlanych zgodnie z harmonogramem i założonym budżetem;
- przeprowadzanie procesów ofertowych z podwykonawcami, uzgadnianie zakresu robót w poszczególnych obszarach;
- udział w cyklicznych naradach koordynacyjnych;
- nadzór nad poprawnością wykonania dokumentacji wykonawczej i powykonawczej;
- koordynacja współpracy z architektem;
- kontrola i egzekwowanie polityki jakości inwestora;
- opcjonalnie: koordynacja prac zespołu Inspektorów Nadzoru Inwestorskiego.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Wymagania

- wiedza techniczna poparta tytułem magistra inżyniera budownictwa oraz uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie;
- znajomość prawa budowlanego;
- doświadczenie na podobnym stanowisku;
- bardzo dobra organizacja pracy;
- zdolność szybkiego reagowania i działania w dynamicznym środowisku pracy;
- znajomość języka angielskiego;

Prezentacja firmy

Firma działająca w branży budowlanej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie