Project manager / inspektor nadzoru inwestorskiego branża konstr.-budowlana

DIL Polska Baumanagement Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma świadcząca usługi doradztwa technicznego, project managementu oraz nadzoru inwestorskiego dla realizacji obiektów o charakterze przemysłowym, mieszkaniowym (budownictwo wielorodzinne) oraz handlowo-usługowym i biurowym nawiąże współpracę z inżynierem budownictwa z terenu Wielkopolski.

Do obowiązków osoby pełniącej funkcję Project managera/Inspektora Nadzoru Inwestorskiego należeć będzie m.in.:

  • pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego w specjalnośći konstrukcyjno-budowlanej;
  • weryfikacja dokumentacji warsztatowej, wykonawczej i powykonawczej;
  • analiza kosztów robót dodatkowych i zamiennych.

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne;

- uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnych funkcji w budownictwie oraz kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej;

- doświadczenie w kierowaniu i nadzorowaniu robót budowlanych.

mile widziane doświadczenie w pracach konstrukcyjnych i wykończeniowych w budynkach biurowych lub centrach handlowych

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się doradztwem technicznym w branży budowlanej, wyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria, Praca Architektura