Project Manager - Innovation in Manufacturing (M/F)

Michael Page

Wrocław, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowego koncernu operującym w obszarze produkcji opartej na innowacyjnych rozwiązaniach dla wielu różnych sektorów, który jest liderem w swojej branży, prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko Project Managera (end - to - end)

Informacje o kliencie

Nasz Klient stawia na najwyższą jakość, precyzję wykonania i maksymalne zaawansowanie technologiczne. Organizacja zatrudnia w Polsce łącznie około 5 000 pracowników zlokalizowanych w oddziałach firmy, fabrykach i biurach sprzedaży na terenie kraju.

Opis stanowiska

Wśród obowiązków wybranej osoby znajdzie się:

  • kompleksowe zarządzanie projektami
  • nadzór nad zespołami projektowymi na wszystkich etapach rozwoju projektu, od fazy wstępnej do rozpoczęcia produkcji seryjnej
  • przygotowywanie i nadzór nad budżetem
  • analiza wymagań klienta, tj. dokumentacji technicznej, specyfikacji, norm, rysunków oraz możliwości zakładu, tj. potrzeb inwestycyjnych, mocy produkcyjnych
  • koordynacja działań w zakresie przygotowywania poszczególnych etapów uruchomienia, w tym koordynacja prób, testów, walidacji zgodnie z APQP i wymaganiami klienta
  • bliska współpraca z innymi działami - R&D, produkcji, logistyki, jakości
  • koordynowanie całości procesu związanego z projektem od momentu przyjęcia zamówienia do wysyłki towaru do klienta;
  • Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami.

Profil kandydata

Idealny kandydat posiada:

- pasję dla innowacji technologicznych

- doświadczenie (min 2 lata) w prowadzeniu projektów w sektorze produkcyjnym, preferowana branża motoryzacyjna

- doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu skomplikowanych projektów od fazy zapytania po uruchomienie produkcji seryjnej

- zdolność pracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji
- doświadczenie w budowaniu relacji z klientem
- umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie płynnym

Oferujemy

Oferujemy:

- Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
- Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
- Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
- Miłą atmosferę pracy

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page