Project Manager EXPO

VMG Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • pozyskiwanie zapytań i przygotowywanie ofert sprzedaży stoisk
  • nadzór realizacji stoisk dla klientów polskich i zagranicznych
  • przygotowywanie ofert przy współpracy z projektantami oraz kosztorysantami
  • negocjacje handlowe
  • uzgodnienia techniczne i organizacyjne z organizatorami targów
  • przekazywanie stoisk w użytkowanie klientom, na targach w Polsce oraz za granicą

Wymagania

KOMPETENCJE TECHNICZNE

  • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie zajmującej się wykonawstwem stoisk targowych lub w agencji reklamowej pośredniczącej w ich sprzedaży
  • dobra znajomość zagadnień z obszaru technologii budowy stoisk targowych
  • znajomość dostępnych na rynku systemów ekspozycyjnych i wystawienniczych
  • wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej
  • umiejętność argumentowania
  • asertywność
  • praktyczna znajomość technik negocjacyjnych
  • zmysł techniczny i podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość MS Office (zwłaszcza Excel)
  • dobra znajomość języka angielskiego (przynajmniej na poziomie umożliwiającym swobodną rozmowę przez telefon)
  • czynne prawo jazdy kat. B

KOMPETENCJE ORGANIZACYJNE

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • doświadczenie we współpracy z partnerami, zwłaszcza z zespołami wykonawczymi w warunkach podwyższonego ryzyka i stresu
  • gotowość do wyjazdów służbowych, także za granicę
  • motywacja do pracy i jasno określone cele zawodowe
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • wysoka odpowiedzialność za wykonywane zadania oraz uczciwość zawodowa

Wraz z listem motywacyjnym, kandydaci powinni przysłać dodatkowo 3-5 dowolnych, wybranych z internetu wizualizacji lub zdjęć stoisk targowych, które uznają za wyjątkowe i które potencjalnie chcieliby zaproponować swoim przyszłym klientom, wraz z krótkim uzasadnieniem dokonanego wyboru.

Chodzi o argumentację sprzedażową z odwołaniem się na obszarów designu, architektury, designu, konstrukcji, użytych materiałów, funkcjonalności stoisk czy też jakichkolwiek innych, które kandydat uzna za istotne.

Oferujemy:

  • możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie, w specjalistycznym i kompetentnym zespole
  • pracę pełną wyzwań i interesujących zagadnień, dającą możliwość ciągłego rozwijania kompetencji
  • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju zawodowego.

Składane dokumenty (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) powinny być opatrzone klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych"

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Inne