Project Manager EXPO (Specjalista ds sprzedaży STOISK TARGOWYCH)

VMG Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:
- pozyskiwanie zapytań i przygotowywanie ofert sprzedaży stoisk
- nadzór realizacji stoisk dla klientów polskich i zagranicznych
- przygotowywanie ofert przy współpracy z projektantami oraz kosztorysantami
- negocjacje handlowe
- uzgodnienia techniczne i organizacyjne z organizatorami targów
- przekazywanie stoisk w użytkowanie klientom, na targach w Polsce oraz za granicą

Wymagania

KOMPETENCJE TECHNICZNE
• 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie zajmującej się wykonawstwem stoisk targowych lub w agencji reklamowej pośredniczącej w ich sprzedaży
• dobra znajomość zagadnień z obszaru technologii budowy stoisk targowych
• znajomość dostępnych na rynku systemów ekspozycyjnych i wystawienniczych
• wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej
• umiejętność argumentowania
• asertywność
• praktyczna znajomość technik negocjacyjnych
• zmysł techniczny i podstawowa umiejętność czytania rysunku technicznego
• znajomość MS Office (zwłaszcza Excel)
• dobra znajomość języka angielskiego (przynajmniej na poziomie umożliwiającym swobodną rozmowę przez telefon)
• czynne prawo jazdy kat. B

KOMPETENCJE ORGANIZACYJNE
• doświadczenie w zarządzaniu projektami
• doświadczenie we współpracy z partnerami, zwłaszcza z zespołami wykonawczymi w warunkach podwyższonego ryzyka i stresu
• gotowość do wyjazdów służbowych, także za granicę
• motywacja do pracy i jasno określone cele zawodowe
• samodzielność w rozwiązywaniu problemów
• wysoka odpowiedzialność za wykonywane zadania oraz uczciwość zawodowa

Wraz z listem motywacyjnym, kandydaci powinni przysłać dodatkowo 3-5 dowolnych, wybranych z internetu wizualizacji lub zdjęć stoisk targowych, które uznają za wyjątkowe i które potencjalnie chcieliby zaproponować swoim przyszłym klientom, wraz z krótkim uzasadnieniem dokonanego wyboru.
Chodzi o argumentację sprzedażową z odwołaniem się na obszarów designu, architektury, designu, konstrukcji, użytych materiałów, funkcjonalności stoisk czy też jakichkolwiek innych, które kandydat uzna za istotne.

Oferujemy:
• możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie, w specjalistycznym i kompetentnym zespole
• pracę pełną wyzwań i interesujących zagadnień, dającą możliwość ciągłego rozwijania kompetencji
• atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość rozwoju zawodowego.

Składane dokumenty (CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny) powinny być opatrzone klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych"

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Inne