PROJECT MANAGER, EVENT COORDINATOR

Grupa TSO

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteś specjalistą w branży MICE? Chciałbyś rozwijać się w kierunku organizacji EVENT-ów, konferencji lub wyjazdów INCENTIVE na całym świecie? Szukasz pewnej firmy z ponad 20-to letnim doświadczeniem? Skontaktuj się z nami i dołącz do naszego zespołu.

Co oferujemy?
- duże możliwości rozwoju i awansu zawodowego
- pracę w Poznaniu w doświadczonym, ambitnym zespole
- możliwości podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w kursach, szkoleniach i międzynarodowych imprezach branżowych
- stabilną pracę i atrakcyjne wynagrodzenie
- brak monotonii
- możliwość zwiedzenia ciekawych zakątków świata

Jeśli każde nowe wyzwanie jest dla Ciebie motywacją do działania dołącz do naszych szeregów.

Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie?
- biegłej znajomości języka angielskiego (znajomość dodatkowych języków będzie tylko Twoim atutem)
- kreatywności przy tworzeniu projektów dla klienta korporacyjnego
- umiejętności organizacyjnych
- kosztorysowania i rozliczania projektów
- łatwości w nawiązywaniu i podtrzymywaniu dobrych relacji z partnerami biznesowymi
- doświadczenia w sektorze MICE
- gotowości do podróży
- samoorganizacji w zarządzaniu projektami

Prezentacja firmy

GRUPA TSO – Grupa Spółek związana z branżą MICE oraz Marketingiem Zinteg... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka