Project Manager Dynamics 365

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Na tym stanowisku będziesz brał/a udział we wdrożeniu nowego modułu Axaptowego, przejście z wersji on premise 2009 do cloud 365. Stanowisko jest dedykowane tylko na Polskę

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży energetycznej.

Opis stanowiska

  • Kontakt i koordynacja pracy z vendorem zewnętrznym
  • Negocjacje umowy z vendorem
  • Ustalenie budżetu projektu
  • Koordynacja zespołu projektowego
  • Współpraca z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi

Profil kandydata

  • Około 5 lat doświadczenia w zarządzaniu projektami
  • Doświadczenie związane z transformacją środowisk
  • Doświadczenie z migracją do Axapta 365 lub doświadczenie związane z innymi projektami IT w jednej z następujących branż : paliwowa, energetyczna, logistyczna
  • Znajomość metodologii Scrum
  • Bardzo dobra znajomość j angielskiego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów
  • Możliwość uczestniczenia w 3 letnim projekcie transformacyjnym
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page