Project Manager - Deweloper Mieszkaniowy

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest dweloper mieszkaniowy prowadzący kilka inwestycji w Warszawie i okolicach.

Project Manager - Deweloper MieszkaniowyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie projektami deweloperskimi zgodnie z założeniami budżetowymi i przejętym harmonogramem.
  • Czynne uczestnictwo we wszystkich fazach przygotowania, realizacji, przekazania do użytkowania projektu.
  • Zarządzanie zespołem inżynierskim oraz projektowym na etapie projektowania i realizacji prac budowlanych.
  • Odpowiedzialność za budżetowe, harmonogramowe, prawne parametry projektu.
  • Pozyskanie niezbędnych pozwoleń administracyjno-budowlanych.
  • Zarządzenie budżetem i harmonogramem inwestycji.
  • Udział w przetargach na wybór wykonawców.
  • Współpraca z innym działami firmy.
  • Okresowe raportowanie do Prezesa spółki.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami mieszkaniowymi po stronie dewelopera lub generalnego wykonawcy – warunek konieczny.
  • Wykształcenie wyższe – budownictwo, architektura.
  • Praktyczna wiedza z zakresu zarządzania projektem deweloperskim.
  • Znajomość procesu inwestycyjnego w branży deweloperskiej.
  • Doświadczenie w uzyskiwaniu decyzji administracyjnych.
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista.
  • Samodzielność i wysokiej motywacja do pracy.

Nasz Klent oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub na podstawie działalności gospodarczej.
  • Pracę pełną wyzwań w profesjonalnym i wspierającym środowisku.
  • Możliwość podnoszenia kompetencji wśród doświadczonych specjalistów z branży.
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym auto służbowe.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.