Project Manager/Delivery Manager

Antal Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Location: Gdańsk

Twoje zadania:

  • Bliska współpraca z klientem i zespołem podczas procesu wytwarzania oprogramowania
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych, partnerskich relacji z klientem (współpraca z Account Managerem)
  • Identyfikacja celów biznesowych, zrozumienie potrzeb klienta
  • Planowanie i terminowe dostarczanie produktów wytwarzanych dla klienta (zgodnych z jego oczekiwaniami, w założonym budżecie)
  • Zachowywanie wysokich standardów etyki, integralności i jakości zarządzania
  • Identyfikacja i zarządzanie ryzykiem
  • Nadzór nad stroną formalną – przygotowaniem kontraktów i zamówień
  • Zapewnienie efektywności i przejrzystości pracy zespołów
  • Dbanie o efektywną komunikację między członkami zespołu i klientem

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Co najmniej 4 lat doświadczenia w branży IT
  • Co najmniej 3 lat doświadczenia w zarządzaniu wytwarzaniem oprogramowania
  • Wykształcenia wyższego – mile widziane wykształcenie techniczne
  • Samodzielności, niezależności i umiejętności podejmowania decyzji
  • Możliwość pracy zarówno w roli Scrum Mastera, Project Managera jak i Delivery Managera
  • Doświadczenia w pracy w środowisku międzynarodowym
  • Praktycznej znajomości metodyk i frameworków zwinnych
  • Praktycznej znajomości cyklu i narzędzi wytwarzania oprogramowania
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Mile widziana certyfikacja PSM, KMP, Prince2, PMP

Dlaczego warto pracować u naszego Klienta?

  • Stabilne, pewne warunki zatrudnienia
  • Umowa na czas nieokreślony od początku współpracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dostęp do bazy wiedzy (warsztaty, biblioteka)
  • Lekcje języka angielskiego z native speakerem
  • Miejsce parkingowe, karta Multisport, opieka zdrowotna, ubezpieczenie grupowe
  • Udział w innowacyjnych projektach dla dojrzałych klientów z Europy Zachodniej
  • Tworzenie dedykowanego oprogramowania w nowych technologiach – aplikacje webowe, mobilne
  • Tworzenie rozwiązań w chmurze (AWS, AWS DevOps, Azure)
  • Zwinne podejście do zarządzania (Scrum, Kanban)
  • Możliwość współpracy z Agile Coachem
  • Korzystanie z dedykowanych narzędzi (Jira, Confluence)
  • Duża autonomia działań i nieustanny rozwój
  • Aktywne wykorzystanie języka angielskiego w kontaktach z klientami
  • Pakiet relokacyjny - do 15000 zł!
  • Oryginalny prezent powitalny

Please apply with the Apply button on the right side of this job offer.
To learn more about Antal, please visit www.antal.pl