Project manager / asystentka - płatny staż

Fooz

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na płatny staż na stanowisko Project manager / asystent(ka).

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • zarządzanie projektami realizowanymi przez agencję
  • prowadzenie komunikacji mailowej i telefonicznej
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • nadzorowanie obiegu dokumentów
  • współpraca z podwykonawcami (wyceny, wysyłka plików, pilnowanie terminów, nadzór, faktury)
  • kontakt z klientami krajowymi i zagranicznymi

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • sumienności i zaangażowania w realizację powierzonych zadań
  • otwartości i komunikatywności
  • umiejętności pracy w zespole
  • empatii i kultury osobistej
  • ponadprzeciętnego zaangażowania
  • samodzielności w organizacji czasu pracy
  • nastawienia na realizację celów w terminie i ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • gotowości do rozwiązywania problemów
  • wysokiej asertywności
  • umiejętności zarządzania sobą i innymi w czasie
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych kontaktów z klientami, głównie telefonicznie i mailowo

Mile widziana:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • podstawowa znajomość systemu Wordpress

Prezentacja firmy

Agencja Fooz istnieje na rynku od 2012r. Rozpoczynaliśmy jako studio gra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat