Opis stanowiska pracy

Project Engineer
Gliwice
NR REF.: 1114809

For our Client - international company based in Gliwice, we are looking for Project Engineer.

Key responsibilities:
  • lead/execute delivery projects
  • responsibility for the technical implementation of project deliveries ensuring timeliness, cost efficiency and meeting of customer expectations
  • design TCS Turbine Control System (hardware and system design, application engineering)
  • test and commission the product in the mills

We expect:
  • BSc. or M.Sc. degree in automation (or similar)
  • skills & experience in delivery projects, distributed control systems (DCS) and/or programmable logic controllers (PLC)
  • automation engineering and commissioning activities
  • fluent written and spoken English & Polish communication
  • good Microsoft Office skills (Word, Excel)
  • driving license (at least B category)

We offer:
  • stable, interesting and challenging job in a friendly, international environment
  • permanent contract
  • high-level health insurance and benefits

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Nasza dywizja ukierunkowana jest na poszukiwanie pracowników będących fachowcami w... budownictwie i nieruchomościach. W sektorze budowlanym znajdziemy dla Państwa najlepszych specjalistów z dziedziny: architektury, projektowania, budownictwa lądowego i wodnego, doradztwa inżynieryjnego, energetyki, inżynierii środowiska, nafty i gazu, produkcji oraz dystrybucji materiałów budowlanych.
Natomiast na rynku nieruchomości prowadzimy rekrutację w sektorze usług deweloperskich i doradczych. Poszukujemy najlepszych kandydatów na specjalistów od wyceny, sprzedaży, leasingu i zarządzania nieruchomościami.
Jesteśmy jednostką najdłużej działającą na polu rekrutacji w sektorze budownictwa i nieruchomości w Polsce. Możemy pochwalić się sukcesami w realizacji różnorodnych projektów w wąsko wyspecjalizowanych obszarach. N asi Klienci mogą liczyć na sprawne działania rekrutacyjne oraz fachowe doradztwo.
Obszerna baza kandydatów oraz bogata sieć kontaktów z najlepszymi specjalistami pozwalają nam prowadzić rekrutację nawet z dnia na dzień.
Dywizja HAYS Construction & Property to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria