Project Engineer/ Inżynier Projektu

Viscon Group Poland Sp. z o.o.

Słupsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

W związku z ciągłym zapotrzebowaniem na kretywnych i innowacyjnych inżynierów firma Visser Group Poland Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Project Engineer. Visser Group Poland sp. z o.o. jest polskim oddzialem Grupy Viscon dostarczajacej linie technologiczne dla sektorów ogrodnictwa, drobiu oraz producentów żywności. Z powodzeniem realizujemy projekty automatyki na całym świecie od ponad 50 lat. http://www.viscongroup.eu

Obowiązki:

*Wykonywanie dokumentacji w programie 3D Hicad i Autocad

*Tworzenie wykazow rysunkowych oraz list cześci

*Zamawianie maszyn i materiałów dla realizowanych przez firmę projektów

*Udoskonalanie i optymalizacji produkowanych urządzeń

*Czynny nadzór nad budową maszyn i linii technologicznych

*Czynne wsparcie dostawców oraz pracowników technicznych budujących maszyny

*Czynne wsparcie project managerow w wykonywaniu ich obowiazków

*Kontrola jakości produkowanych i gotowych wyrobów

Wymagania

*Wykształcenie wyższe mechaniczne

*Znajomość Autocad oraz programów do projektowanie 3D

*Znajomość pakietu MS Office

*Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

*Mile widziane doświadczenie na stanowisku inżynierskim np. projektanta maszyn, technologa

Oferujemy:

*Możliwość rozwoju w firme działającej w miedzynarodowym środowisku

*Zatrudnienie na umowę o pracę

*Pracę w miłej atmosferze

CV prosimy przesyłać w języku angielskim

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis