Project Development Manager

\Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma świadcząca kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych. Nieustanny wzrost rynku nieruchomości komercyjnych stymuluje dalszy rozwój firmy, w związku z tym nasz Klient poszukuje osoby, która rozpocznie pracę na stanowisku

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku dołączy do Działu Zarządzania Projektami, gdzie będzie odpowiedzialna za prowadzenie procesów w obszarze fit-outu powierzchni biurowych dla klientów korporacyjnych. Do jej głównych zadań należeć będzie zarządzanie procesem wykańczania i wyposażania powierzchni biurowych, opracowanie harmonogramu i budżetu projektu, podejmowanie współpracy z podwykonawcami i koordynację ich prac, utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem, uczestnictwo w odbiorach częściowych i końcowych, finansowe rozliczenie projektu. Project Development Manager będzie brać udział w tworzeniu i realizacji strategii biznesowej działu oraz reprezentował firmę na zewnątrz podczas różnego rodzaju wydarzeń i konferencji. Jak również będzie prowadził sprzedaż usług oraz negocjował warunki współpracy z klientami.

Nasz Klient oczekuje:

  • 5-letniego doświadczenia na stanowisku związanym z prowadzeniem projektów fit-out na rynku nieruchomości biurowych po stronie inwestora
  • Wykształcenia wyższego (budownictwo, architektura)
  • Znajomości rynku nieruchomości komercyjnych, w szczególności rynku biurowego
  • Umiejętności zarządzania procesem realizacji prac
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Nasz Klient zapewnia:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena