Project Development Manager (Photovoltaics)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Poszukujemy kandydatów zainteresowanych karierą w obszarze OZE.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającej się firmy, lidera w zakresie rozwoju projektów OZE - poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Project Development Managera. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za przygotowanie inwestycji farm fotowoltaicznych.

Opis stanowiska

  • Wybór i analiza terenów gruntów przeznaczonych pod budowę dużych farm PV
  • Opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu oraz selekcja optymalnych rozwiązań technicznych
  • Przeprowadzanie oceny projektów (Due Dilligence techniczne)
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej
  • Przygotowanie zapytań, SIWZ i prowadzenie przetargów
  • Prowadzenie negocjacji z operatorami
  • Udział w procesie uzyskiwania oraz negocjowanie warunków przyłączenia oraz PnB

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo, energetyka lub pokrewne)
  • Minimum 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze OZE (PV)
  • Wiedza techniczna w zakresie przygotowania inwestycji w obszarze OZE (PV)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz nastawienie na cel
  • Wysoko rozwiniętej umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page