BMZ Poland Sp. z o.o.

Project Buyer

Miejsce pracy: Gliwice

Lider na europejskim rynku litowo-jonowych inteligentnych systemów zasilania

Firma BMZ Poland specjalizuje się w dostarczaniu inteligentnych systemów zasilania. Skupiając się na potrzebach klienta oraz rozwijaniu nowoczesnych systemów BMZ Poland ukształtowało wiodącą pozycję na dynamicznie rozwijającym się rynku baterii litowo-jonowych. Mając ponad 20 letnie doświadczenie, 2000 klientów oraz około 250 nowych projektów rocznie BMZ odgrywa wiodącą rolę w Europie w dziedzinie profesjonalnego projektowania oraz wytwarzania inteligentnych systemów zasilania oraz magazynowania energii. Grupa BMZ zatrudnia obecnie około 1800 pracowników w Niemczech, Polsce, USA, Chinach oraz Francji.

Zakres obowiązków na tym stanowisku:

  • Zapewnienie dostaw komponentów w projekcie na czas, zgodnie z zapotrzebowaniem i harmonogramem
  • Udział w spotkaniach projektowych
  • Zbieranie oraz wprowadzanie do systemu informacji o zapotrzebowaniu na komponenty (Dynamics AX lub Excel)
  • Współpraca z Commodity Buyers w celu doboru odpowiedniego dostawcy
  • Nominowanie dostawców
  • Prezentowanie statusów komponentów w projekcie
  • Zamawianie próbek na potrzeby prototypów i pre-serii
  • Wyjazdy do dostawców w celu weryfikacji procesów / produktów

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne, mile widziane wyższe
  • Doświadczenie w obszarze zakupów
  • Znajomość procesów projektowych w firmach produkcyjnych
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Dobra znajomość programu MS Excel
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego, mile widziana znajomość j. niemieckiego
  • Znajomość podstaw systemów typu MRP/ERP
  • Znajomość PPAP

Oferujemy:

  • Pełne wyzwań stanowisko w bardzo dynamicznym międzynarodowym środowisku
  • Pakiet dodatkowy: opiekę medyczną, program Multisport, lekcje języków obcych, ubezpieczenia grupowe
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Elastyczny czas pracy
www.bmz-group.com
Możesz oczekiwać:
BMZ Poland Sp. z o.o. BMZ Poland Sp. z o.o.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.