Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Programista

Miejsce pracy: Żywiec

miejscowość na terenie woj. śląskiego.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie modułów i aplikacji
  • Projektowanie i implementacja graficznych interfejsów użytkownika
  • Kodowanie aplikacji w językach C#/C++
  • Kontrola jakości kodu i kierowanie jego testowaniem
  • Projektowanie algorytmów do przetwarzania obrazów 3D / 2D

Wymagania:

  • Preferowane:ukończone studia na kierunku informatyka, elektronika lub pokrewne
  • Praktyczna znajomość języka C#
  • Praktyczna znajomość metod tworzenia interfejsów graficznych w środowisku WPF
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami, możliwość poznania narzędzi projektowych wspierających tworzenie oprogramowania
  • Współpraca z zespołem projektowym otwartym na dzielenie się wiedzą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów pracowniczych: dofinansowanie do karty sportowej, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, premia wakacyjna
  • Miejsce pracy:miejscowość na terenie woj. śląskiego
    Oferta dotyczy pracy stałej

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej.

Numer referencyjny: PI/07/2019/BSB
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.