Opis stanowiska pracy

Zakres zadań na stanowisku:
- projektowanie i rozwój oprogramowania mikrokontrolerów ,
- programowanie aplikacji na PC,
- rozbudowa, modyfikowanie i nadzorowanie produkcji oprogramowania do urządzeń elektronicznych.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- umiejętności programowania w języku C/C++ (OOP),
- znajomości baz danych i języka SQL,
- znajomości platformy Linux OS,
- znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji,
- mile widziana będzie znajomość biblioteki Qt, JavaScript/HTML,
- dodatkowymi atutami będzie znajomość: zagadnień związanych z programowaniem wielowątkowym, metod projektowania i wytwarzania oprogramowania na systemy embedded, systemu kontroli wersji SVN, umiejętność pracy z urządzeniami elektronicznymi (uruchamianie prototypów urządzeń w procesie wytwarzania oprogramowania).

Prezentacja firmy

LUMEL S.A. – należymy do czołowych europejskich producentów urząd... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Inżynieria