Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/10/2018.

PROGRAMISTA

Warszawa, mazowieckie

IT Center

Opis stanowiska pracy

JEŻELI jesteś osobą, która ma doświadczenie w projektowaniu i budowie oprogramowania biznesowego oraz...

znasz się na:

  • T-SQL
  • programowaniu w języku c# (winforms i WPF) oraz znasz platformę .NET,
  • projektowaniu oraz programowaniu RESTowych web API,
  • programowaniu backendowym,
  • tworzeniu serwisów Windows.

A może dodatkowo:

  • masz doświadczenie w rozwijaniu aplikacji ERP?
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym?

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, A ZNAJDZIESZ:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w kreatywnym zespole profesjonalistów,
  • codzienny kontakt z ludźmi i technologią,
  • aktywne uczestnictwo w budowaniu zespołu, którego zadaniem jest wdrażanie rozwiązań dedykowanych u naszych kluczowych klientów,
  • elastyczny czas pracy, w tym możliwość pracy zdalnej,
  • możliwość dalszego rozwoju, udziału w ciekawych projektach i awansowania.

INFORMACJE DODATKOWE:

Wymiar etatu: pełny etat

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Min. wykształcenie: średnie zawodowe

Wynagrodzenie: do ustalenia

Wymagania

Specjalizacja: .NET/SQL

Nasza firma powstała z połączenia pasji informatycznej z umiejętnością rozpoznania... potrzeb Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Profesjonalnie rozwiązaniami IT zajęliśmy się 20 lat temu, tj. w 1997 roku, w zupełnie innej epoce – zarówno informatycznie, jak i gospodarczo.

Od początku postanowiliśmy skoncentrować się na dostarczaniu kompleksowej, kompletnej obsługi informatycznej dla Klienta biznesowego. Nasza oferta szybko objęła wszystkie elementy systemu w warstwie teletechnicznej, sprzętowej oraz oprogramowaniu. Od kilkunastu lat budujemy również własne rozwiązania programistyczne.

Jesteśmy solidną, dynamicznie rozwijającą się firmą. Pracujemy w doświadczonym, bogatym w szerokie kompetencje i przekrojowe umiejętności zespole, który stale się rozwija i powiększa. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju umiejętności przy ciekawych projektach oraz dużą swobodę i samodzielność w działaniu.

Zapraszamy do współpracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Konsulting , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Bazy danych