Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2017.

Programista

Warszawa, mazowieckie

Benett People Sp. z o.o..

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy wykorzystującej nowoczesne technologie poszukujemy osób na stanowisko:

Programista

Miejsce pracy: Warszawa
EMC/WAW/0117

Obowiązki:

  • projektowanie i tworzenie nowych rozwiązań,
  • rozwój istniejących aplikacji,
  • kontakt z klientem w celu omawiania tworzonych rozwiązań.

Wymagania:

  • umiejętność analitycznego myślenia i opisania procesu biznesowego,
  • znajomość podstawowych technik integracji aplikacji,
  • znajomość składni SQL,
  • znajomość składni HTML,
  • znajomość RegularExpression,
  • przydatna podstawowa znajomość JavaScript, CSS, XML, JSON, SOAP/REST w zakresie analizy składni aplikacji WWW,
  • znajomość MS Excel (w przypadku automatyzacji procesów z udziałem złożonych plików Excel: umiejętność pisania makr),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym,
  • mile widziane doświadczenie w obszarze testowania rozwiązań dla klientów.

Oferta:

  • forma zatrudnienia: umowa o pracę,
  • stabilne zatrudnienie w firmie z branży IT specjalizującej się w robotyzacji procesów biznesowych,
  • szkolenia z zakresu zastosowania narzędzi do robotyzacji procesów biznesowych Kofax Kapow,
  • przyjazna i swobodna atmosfera pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i realizacji projektów dla dużych klientów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Firma benett PEOPLE jest liderem w dostarczaniu nowatorskich rozwiązań dla Klientów... korzystających z leasingu pracowniczego oraz outsourcingu.
Każdego dnia dla naszych Klientów firm zagranicznych oraz polskich dostarczamy rzetelne rozwiązania oraz świadczymy kompleksowe usługi dla całego obszaru Human Resources
benett PEOPLE to marka, która swoje doświadczenie, wiedzę ekspercką i możliwości opiera na strategii biznesowej „Always on Time” oraz utrzymywaniu najwyższych standardów etycznych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy