Programista

Piekary Śląskie, śląskie

Gabos Software Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Na stanowisko programisty poszukujemy:
• absolwentów wyższych uczelni o profilu informatycznym oraz studentów ostatnich lat studiów,
• osób otwartych na zdobywanie nowej wiedzy w dziedzinie wytwarzania oprogramowania oraz działania rynku medycznego,
• osób kreatywnych, nie bojących się podejmowania samodzielnych decyzji, umiejących rzetelnie wykonywać powierzone im zadania.
• osób pozytywne nastawionych, chętnych do działania i podejmowania nowych wyzwań.

Główne zadania:
• tworzenie i rozwój produktu w obszarze frontendu aplikacji webowej,
• tworzenie dokumentacji wykonawczej.

Wymagania

Wymagania:
• znajomość Angular, CSS, JavaScript, JSON,
• umiejętność tworzenia aplikacji webowych,
• znajomość baz danych SQL,
• mile widziana znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem aplikacji medycznych,
• znajomość języka angielskiego umożliwiającej rozumienie dokumentacji technicznej,
• wykształcenie wyższe informatyczne,
• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, chęć rozwoju i poznawania nowych technologii.

Oferujemy:
• pracę w prężnie rozwijającej się firmie Grupy Kapitałowej WASKO, działającej w obszarze aplikacji dla rynku medycznego,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin w Piekarach Śląskich,
• pracę w przyjaznej atmosferze,
• możliwość szkoleń oraz rozwoju
• Benefity - prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe, program ubezpieczeń grupowych

Firma Gabos Software działa na rynku aplikacji medycznych od ponad 25 lat i specjalizuje się w... projektowaniu, wytwarzaniu i dostarczaniu wysokiej jakości systemów dla placówek medycznych, oferuje swoim klientom usługi wdrożeniowe, wsparcie techniczne oraz konsultacje.
Nasi pracownicy to wysokiej klasy specjaliści, m.in.: programiści, inżynierowie, informatycy, testerzy, oraz managerowie IT. Firmę tworzy zgrany zespół ludzi, który profesjonalnie podchodzi do wykonywanych zadań oraz poszukuje nowych, innowacyjnych rozwiązań.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy