Programista

Piekary Śląskie, śląskie

Gabos Software Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Na stanowisko programisty poszukujemy:
• absolwentów wyższych uczelni o profilu informatycznym oraz studentów ostatnich lat studiów,
• osób otwartych na zdobywanie nowej wiedzy w dziedzinie wytwarzania oprogramowania oraz działania rynku medycznego,
• osób kreatywnych, nie bojących się podejmowania samodzielnych decyzji, umiejących rzetelnie wykonywać powierzone im zadania.
• osób pozytywne nastawionych, chętnych do działania i podejmowania nowych wyzwań.

Główne zadania:
• tworzenie i rozwój produktu w obszarze frontendu aplikacji webowej,
• tworzenie dokumentacji wykonawczej.

Wymagania

Wymagania:
• znajomość Angular, CSS, JavaScript, JSON,
• umiejętność tworzenia aplikacji webowych,
• znajomość baz danych SQL,
• mile widziana znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem aplikacji medycznych,
• znajomość języka angielskiego umożliwiającej rozumienie dokumentacji technicznej,
• wykształcenie wyższe informatyczne,
• komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, chęć rozwoju i poznawania nowych technologii.

Oferujemy:
• pracę w prężnie rozwijającej się firmie Grupy Kapitałowej WASKO, działającej w obszarze aplikacji dla rynku medycznego,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin w Piekarach Śląskich,
• pracę w przyjaznej atmosferze,
• możliwość szkoleń oraz rozwoju
• Benefity - prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe, program ubezpieczeń grupowych

Firma Gabos Software działa na rynku aplikacji medycznych od ponad 25 lat, wdrożenia w... ponad 500 placówkach medycznych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy