IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Programista

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

IDES od 22 lat lider na rynku usług rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych w Polsce, dla swojego klienta z branży Bankowość i finanse poszukuje kandydatów na stanowisko

Programista

Zadania / obowiązki:

  • Tworzenie nowych oraz rozwijanie istniejących systemów w technologii ASP.NET i C#.NET.
  • Uczestnictwo we wszystkich fazach tworzenia oprogramowania (opracowanie koncepcji, analiza + research, projektowanie, implementacja).
  • Programowanie z użyciem technologii powiązanych z ASP.NET: MVC, Bootstrap, JavaScript, jQuery.
  • Uczestnictwo w testach automatycznych, jednostkowych oraz UI.
  • Tworzenie dokumentacji technicznej w ramach implementowanego oprogramowania.
  • Rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka włoskiego
  • Bardzo dobrej znajomości biblioteki i technologii ASP.NET, MVC, Bootstrap, JavaScript lub C#.NET
  • Dobrej znajomości środowiska Visual Studio.
  • Zaangażowania i profesjonalnego podejścia do pracy.
  • Znajomość SQL

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju w firmie będącej liderem i ekspertem na rynku finansowym;
  • Praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji;
  • Unikalne, przyjazne środowisko pracy i wysoką kulturę organizacyjną;
  • Bogaty system socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet rekreacyjno-sportowy)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.