Opis stanowiska pracy

Obowiązki i zadania:

  • wykonywanie zadań programistycznych,
  • przygotowywanie dokumentacji.

Wymagania:

  • znajomości programowania obiektowego (preferowany język C#, platforma .NET) oraz baz danych SQL (preferowany MS SQL Server),
  • znajomość podstaw HTML, Javascript,
  • znajomość podstaw języka SQL, T-SQL,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym sprawne czytanie dokumentacji,
  • chęć nawiązania dłuższej współpracy.

Pożądane cechy osobowe:

  • szybkie przyswajanie nowej wiedzy,
  • umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • pracę w zespole ludzi przyjaznych, zaangażowanych i z dużym doświadczeniem,
  • ciekawe projekty,
  • niekorporacyjne podejście do pracownika,
  • stabilne zatrudnienie.

Prezentacja firmy

Business Software oferuje rozwiązania informatyczne dopasowane do potrze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Bazy danych