Simtech Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. Sp. k.
Firma Simtech Automatyka Przemysłowa świadczy usługi w zakresie projektowania, programowania i uruchamiania instalacji automatyki przemysłowej.

Działamy głównie w branży motoryzacyjnej. Zrealizowaliśmy projekty w zakładach samochodowych Audi, VW, Opel, BMW, Fiat, Porsche, Mercedes, Jaguar, MAN i wielu innych.

Projektujemy i uruchamiamy stacje zrobotyzowane, systemy transportu technologicznego, systemy zarządzania produkcją oraz linie produkcyjne i maszyny w wielu innych branżach (transport i logistyka, energetyka, przemysł maszynowy).

Zatrudniamy około 50 specjalistów z branży automatyki, robotyki, informatyki i elektryki. Bazując na najnowocześniejszych technologiach zrealizowaliśmy ponad 600 projektów na całym świecie (UE, Chiny, RPA, Meksyk, Brazylia, Rosja i wiele innych).

Z naszych usług korzystają zarówno firmy polskie jak i duże koncerny zagraniczne. Dzięki solidnej pracy i utrzymywaniu wysokiego standardu usług jesteśmy doceniani i polecani przez dotychczasowych klientów.

Firma istnieje od 2001 r., posiada stabilną sytuację finansową i nieustannie się rozwija.

W 2013 roku firma przeniosła się do nowej siedziby w Gliwicach, a w 2016 został utworzony nowy oddział w Balicach, pod Krakowem.

Funkcjonalnie urządzone biura oraz dobra lokalizacja zapewniają komfortowe warunki pracy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:

  • projektowanie i oprogramowywanie urządzeń elektronicznych;
  • analiza wyników testów i raportowanie błędów;
  • tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji produktowej – rysunków i specyfikacji;
  • ocena rozwiązań technicznych wyrobów;
  • określanie założeń, celów oraz wymagań sprzętowych i programowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (tytuł inżyniera lub jesteś studentem ostatniego roku studiów), kierunek: elektronika, informatyka, automatyka, lub pokrewny;
  • zdolność projektowania cyfrowych i mikroprocesorowych układów elektronicznych;
  • dobrą umiejętność programowania (C/C++/C#);
  • znajomość programowania mikrokontrolerów rodzin: PIC, ARM/Cortex i podobnych;
  • umiejętność tworzenia aplikacji na PC z obsługą portów USB i RS;
  • praktyczną umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej oraz podstawową komunikację.

Mile widziane:

  • umiejętność programowanie C#;
  • znajomość działania standardu OPC;
  • znajomość działania protokołów bezprzewodowych;
  • zdolności analityczne oraz umiejętność nieszablonowego myślenia;
  • dobra orientacja i pasja tematami związanymi z Augmented i Virtual Reality.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Simtech Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. Sp. k. Simtech Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. Sp. k.