Opis stanowiska pracy

Blunovation Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma informatyczna i konsultingowa oferująca kompleksowe rozwiązania w dziedzinie systemów klasy ERP oraz zarządczych. Digitalizacji, AutoID, IoT, specjalistycznych systemów planistycznych, Rzeczywistości Rozszerzonej oraz Aplikacji Mobilnych posiadająca blisko 100 klientów na 6 kontynentach. Do rozbudowywanego zespołu naszej firmy poszukujemy programistów .NET oraz PHP

Podstawowe zadania osoby na stanowisku Programisty

  • projektowanie i tworzenie aplikacji w technologii .NET, C# alternatywnie PHP 7.x
  • znajomość Angular, ReactJS, ReactNative, Vue.js, D3.js, Dojo.js, JS
  • znajomość w stopniu użytkowym relacyjnej bazy danych MSSQL oraz Mysql
  • znajomość w stopniu użytkowym systemu GIT
  • znajomość technologii SOAP/REST
  • udział w kompleksowych projektach informatycznych z zastosowaniem ww. technologii
  • szeroko pojęta integracja systemów informatycznych
  • analiza wymagań biznesowych związanych z rozbudową systemu
  • diagnozowanie sytuacji błędnych i rozwiązywanie problemów

Oferta Blunovation

  • umowa o pracę / o dzieło / B2B
  • możliwość pracy zdalnej
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • dynamiczny rozwój w różnych technologiach i obszarach IT
  • różnorodność projektów w całym przemyśle w Polsce i na świecie

Wymagania

znajomość technologii .NET oraz znajomość:

  • ASP.Net Web API
  • .NET Core 3.x i/lub Entity Framework
  • ASP.NET MVC
  • SQL Server
  • doświadczenie powyżej 1 roku w wyżej wymienionych technologiach
  • mile widziane wykształcenie wyższe techniczne
  • język angielski umożliwiający swobodną komunikację z klientem
  • wykonywanie zadań programistycznych na czas, umiejętność współpracy w grupie, rzetelność

Prezentacja firmy

Blunovation Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma infor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting