Opis stanowiska pracy

Zadania: tworzenie i administrowanie baz danych na potrzeby firmy

Warunki:
Zapewniamy dojazdy do pracy
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
Premie uznaniowe

Wymagania

Jeżeli:
- masz praktykę w budowie rozwiązań z wykorzystaniem Microsoft Access i VBA,
- znasz język T-SQL i bazy danych Microsoft SQL Serwer,
- masz umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
- znasz technologię .NET

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie bezpośrednio poprzez portal lub drogą mailową

Prezentacja firmy

Spółka Promostal została utworzona w 2008 roku przez doświadczoną... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 9 999PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie uznaniowe, służbowy telefon i laptop
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy