SULIMO SOFTWARE
Firma zajmująca się projektowaniem i tworzeniem aplikacji internetowych, systemów informatycznych oraz oprogramowania dedykowanego.

Programista XML

Miejsce pracy: 20-011 Lublin

W Sulimo Software tworzymy systemy webowe oraz aplikacje integrujące. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Zadania:

  • tworzenie elektronicznych dokumentów opartych o format XML,
  • parametryzacja szablonów wzorów dokumentów elektronicznych.

 Wymagania:

  • dobra znajomość XML/XSD/XSL,
  • znajomość GIT,
  • znajomość pojęcia namespace,
  • umiejętność pracy w środowisku Linux,
  • sumienność, dokładność,
  • pozytywne nastawienie.

Mile widziane:

  • znajomość Redmine,
  • dobra znajomość PHP, HTML, CSS, JS, jQuery,
  • znajomość Angular v1,
  • znajomość Node.js,
  • udział w projektach opensourcowych.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę,
  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji,
  • udział w prestiżowych projektach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Sulimo Software zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. "Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Zainteresowane osoby zachęcamy do wysłania CV.