PROGRAMISTA WEBMETHODS

Warszawa, mazowieckie

Getin Noble Bank S.A.

Opis stanowiska pracy

Pracując u nas będziesz odpowiedzialny za:

  • Utrzymywanie i wdrażanie rozwiązań w oparciu o technologię webMethods,
  • projektowanie i budowanie usług na ESB (praca w środowisku webMethods i Java)
  • optymalizację istniejących rozwiązań,
  • tworzenie i aktualizacja specyfikacji i dokumentacji technicznej usług,
  • pracę w zespole projektowym w metodyce Scrum.

Oczekujemy od Ciebie:

  • doświadczenia w pracy z webMethods Software AG wersja 9.12 lub nowsza,
  • znajomości architektury SOA i ESB,
  • mile widziana znajomość języka Java oraz J2EE,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie  dokumentacji technicznej,
  • zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z RedMIne/Jira lub innym systemem ticketowym,
  • znajomość systemów operacyjnych z rodziny unix,
  • mile widziany certyfikat webMethods Certified ESB Administrator.

Dołącz do nas, a otrzymasz:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • samodzielne stanowisko pracy,
  • pracę w otoczeniu zaawansowanym technologicznie,
  • pracę w najbardziej innowacyjnym Banku w Polsce.

Wymagania

z dopiskiem:

PWM/2019/Warszawa

Z naszych usług korzysta dziś ponad 1,8 mln Klientów, a produkty Getin Banku dostępne są w... ponad 500 oddziałach własnych i franczyzowych, a także w szerokiej sieci pośredników.

Getin Bank powstał w 2004 r. po przekształceniu kupionego 25 maja 2004 r. przez Getin Holding, regionalnego Górnośląskiego Banku Gospodarczego w Katowicach. W grudniu 2004 roku Getin Bank przejął Bank Przemysłowy w Łodzi. Rok później zakończona została transakcja zakupu Wschodniego Banku Cukrownictwa przez Getin Holding. W marcu 2006 oddziały
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Konsulting , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Project Management