Programista / Wdrożeniowiec

Andea Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Przedmiotem działalności naszej firmy są komputerowe systemy zarządzania produkcją (MES - Manufacturing Execution Systems) oraz rozwiązania analityczne (BI - Business Intelligence). Nasi pracownicy to eksperci w dziedzinach procesów produkcyjnych i logistycznych, monitorowania jakości oraz analizowania danych. Praca świadczona jest w siedzibie firmy w Krakowie oraz u naszych klientów na całym świecie.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Analizę oraz dokumentowanie wymagań Klientów,
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych,
  • Konfigurowanie systemu w oparciu o dokumentację,
  • Tworzenie nowych funkcjonalności systemy zgodnie z wymaganiami Klientów,
  • Przeprowadzanie testów systemu.

Naszym pracownikom zapewniamy:

  • Formę zatrudnienia dostosowaną do indywidualnych preferencji,
  • Udział w wielu ciekawych projektach stanowiących wyzwania techniczne oraz biznesowe,
  • Możliwość rozwoju zawodowego (w tym treningi i szkolenia),
  • System benefitów (pakiety Luxmed, Multisport, ubezpieczenie na życie),
  • Liczne programy motywacyjne, miejsce do odpoczynku, nowoczesne biuro z własnym parkingiem.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w projektowaniu baz danych,
  • Dobra znajomość języka SQL,
  • Doświadczenia w programowaniu C#, Java lub innych,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego.

Mile widziana będzie również:

  • Znajomość technologii web-owych: HTML / XSLT / CSS / Java Script,
  • Znajomość systemów MES (szczególnie platforma Apriso) lub/i Business Intelligence,
  • Ukończone studia wyższe oraz praktyka w zawodzie.

Prezentacja firmy

Nice to meet you! <br/> <br/>Hi! We're so glad you're here! Before we st... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Hardware / Information Systems