Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem firmy i realizacją nowych projektów, poszukujemy kandydatów na stanowiska Programisty / Wdrożeniowca.

Oferujemy:
• interesującą pracę przy ciekawych projektach informatycznych,
• możliwość poznania nowych technologii i dalszego rozwoju.

Miejsce pracy: Rączna k. Krakowa (20 min. autobusem MPK / busem MalBus z przystanku "Salwator")

Wymagania

Wymagania:
• znajomość języka SQL,
• znajomość przynajmniej jednego z języków: PHP, Object Pascal, C++, C#, Java, Java Script,
• znajomość problematyki relacyjnych baz danych.

Mile widziane:
• znajomość środowiska Delphi, C++ Builder lub Visual Studio
• znajomość języka angielskiego
• znajomość zagadnień z zakresu organizacji i funkcjonowania przedsiębiorstw
• znajomość administracyjnych aspektów systemów operacyjnych Linux i Windows, serwerów baz danych PostgreSQL i MS SQL, a także podstaw funkcjonowania sieci komputerowych, sieci VPN, systemów firewall, serwerów pocztowych, tudzież serwerów Apache i Samba.

Prezentacja firmy

BMS Creative jest spółką działającą od 1992 roku. Nasza siedziba mieści ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy