Programista Warszawa

Atinea Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy programistów

Wymagamy biegłej znajomości co najmniej dwóch języków programowania.

Poszukujemy zarówno osób z doświadczeniem w pracy z dużymi klientami, jak i studentów rozpoczynających pracę.

Kim jesteśmy

Tworzymy systemy dla dużych klientów w technologiach Oracle, Java oraz Microsoft .NET, C# i LAMP. Współpracujemy z dużymi klientami z Europy Zachodniej, USA oraz z oddziałami dużych firmy zachodnich zlokalizowanymi na Wschodzie.

Tworzymy instadb – zaawansowaną platformę aplikacji bazodanowych low-code

Jesteśmy twórcami platformy InstaLing, której regularnie używa ponad 100 tysięcy uczniów

W zeszłym roku uruchomiliśmy InstaKod do nauki programowania

Opracowaliśmy język NianioLang i udostępniliśmy jako open-source

Pracując u nas w krótkim czasie będziesz miał okazję poznać nie tylko wiele technologii, ale również zrozumieć jak są one tworzone.

Wymagania

Kogo szukamy

* Poszukujemy ludzi, którzy chcą poznawać nowe technologie i je tworzyć.

* Od kandydatów oczekujemy chęci poszerzania swojej wiedzy i umiejętności w zakresie algorytmiki i programowania.

Co oferujemy

* Konkurencyjne wynagrodzenie, regularne wypłaty i rozliczenie za każdą przepracowaną minutę

* Elastyczne godziny pracy

* Zgrany zespół nastawiony na pracę

* Możliwość rozwoju w kierunku biznesowym - bezpośrednie prowadzenie projektów z klientami

* Możliwość rozwoju w kierunku technicznym - wymagające zadania

Prezentacja firmy

Główną działalnością Atinea jest wspieranie firm w projektach programist... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż, Praca IT - Bazy danych