Opis stanowiska pracy

Dołącz do naszego kreatywnego zespołu by:

  • współtworzyć całkowicie nowy projekt biznesowy,

  • realizować się w sprawdzonych technologiach,

  • pracować z nami długie lata.

Wymagania

  • Minimum dwa lata pracy na podobnym stanowisku.
  • Umiejętności i doświadczenie w projektowaniu oprogramowania.
  • Bardzo dobra znajomość C# i środowiska VisualStudio.
  • Praktyczna znajomość komponentów WPF i projektowania XAML.
  • Mile widziana znajomość wzorca MVVM.
  • Współpraca z bazą danych MS SQL Server.
  • Mile widziana znajomość języków PL/SQL, użycie procedur składowanych,
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym efektywne posługiwanie się angielskojęzyczną dokumentacją.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność organizowania swojego czasu pracy, dokładność, sumienność.

Prezentacja firmy

Wieloletni producent oprogramowania dla biznesu oraz z dziedziny edukacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
7 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prywatna opieka medyczna, dostęp do karty mulisport
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Inne, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Bazy danych