Programista UI5/ ABAP

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1133973

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – z sektora bankowego – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: Programista UI5/ ABAP

Forma współpracy: B2B
Lokalizacja: Wola ( okolice Metro Rondo ONZ)

Obowiązki:
  • Rozwój aplikacji mobilnych/portalowych SAP Fiori w ramach projektów wdrożeniowych oraz wsparcia klientów.
  • Projektowanie i programowanie rozszerzeń funkcjonalności systemów SAP na bazie SAP Fiori (technologii SAP UI5).
  • Aktywny udział w projektach z zakresu rozwijania i udoskonalania systemu SAP w wybranych obszarach (moduły: HR)
  • Szacowanie nakładów pracy niezbędnych do realizacji zlecanych zadań.
  • Realizacja prac w zakresie projektów rozwojowych
  • Ocena pracochłonności i harmonogramu wykonywanych prac
  • Przygotowywanie dokumentacji z przeprowadzonego rozwoju aplikacji.
  • Przygotowywanie kosztorysów oraz rozwiązań pod wskazany projekt.

Wymagania:
  • Samodzielne realizowanie i prowadzenie prac w określonym obszarze
  • Umiejętność wykorzystywania technologii: ABAP Objects
  • Projektowanie, implementowanie i dokumentowanie rozwiązań programistycznych.
  • Budowanie wymagań dla zmian w systemie SAP i integracji z systemami nie-SAP
  • Odpowiedzialność za kreowanie nowych rozwiązań w zakresie projektowania technicznego, kodowania, testowania, szkoleń.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i terminowość.

Oferujemy:
  • Benefity pozapłacowe: m.in. Medicover, Multisport
  • Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B
  • Możliwość zaangażowania się w rozwój firmy i produktu
  • Możliwość kreowania i wdrażania własnych inicjatyw usprawniających pracę oraz organizację
  • Wsparcie merytoryczne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland