Programista Testów Automatycznych (QA)

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Ta propozycja to doskonała okazja, aby rozwinąć skrzydła pod okiem doświadczonych  Specjalistów bądź samemu zacząć szkolić innych i zmierzać w kierunku roli Leadera testów!
Kiedy jak nie teraz? :)

A zatem… Dołącz do nas!

Programista Testów Automatycznych (QA)Miejsce pracy: Kraków

Twoje Zadania

Jako Programista testów automatycznych będziesz czuwał nad jakością kodu w projekcie, blisko współpracując z Developerami sam również tworząc kod. Przygotowywanie i utrzymywanie środowiska testowego, automatyzacja testów, tworzenie dokumentacji, współpraca z międzynarodowym zespołem – to Twoje najważniejsze zadania.

PROJEKT w pigułce:  branża fintech, projekty dotyczą aplikacji webowych oraz mobilnych, w głównej mierze są związane z rynkami walutowymi.

Czego oczekujemy?

  • Znajomości co najmniej jednego z języków programowania: C#, CSS/Xpath locators, JS/TypeScript. Potrzebujemy Specjalistów na poziomie Regular oraz Senior;
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego - świetnie jeśli na co dzień pracujesz w środowisku międzynarodowym;
  • znajomości metodyki SCRUM jak również technik TDD, BDD jest także dla nas bardzo istotna;
  • zaangażowania, chęci do nauki i współpracy zespołowej - to warunek konieczny.

Co proponujemy?

  • Pracę wśród doświadczonych specjalistów w zgranym zespole, który chętnie dzieli się wiedza wzajemnie ucząc się nowych technologii;
  • interesujący i perspektywiczny projekt, z rozwiązań którego korzystają miliony ludzi na całym świecie;
  • możliwość zdobywania doświadczenia na zagranicznych delegacjach;
  • praca zdalna 2-3 dni w tygodniu;
  • rynkowe stawki - umowa o pracę lub B2B;
  • start pracy miedzy 7.00 a 10.00;
  • pakiet benefitów – Ty wybierasz!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.