Opis stanowiska pracy

EUROPLANT Spółka z o.o. to jedna z wielu spółek grupy VITROFLORA, która jest liderem w produkcji sadzonek roślin ozdobnych, zaś EUROPLANT zajmuje się prowadzeniem kadr

Programista Systemu ERP

Miejsce pracy: Trzęsacz (pow. bydgoski)

Opis stanowiska:

Programista Systemu ERP, do zadań którego należeć będzie tworzenie zapytań SQL/tworzenie raportów, tworzenie rozwój oraz utrzymanie obecnego systemu ERP za pomocą środowiska MAGIC XPA

Wymagania:

  • podstawy w tworzeniu aplikacji bazodanowych za pomocą dowolnego języka
  • znajomość teoretyczna lub praktyczna relacyjnych baz danych
  • umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, skrupulatność, zaangażowanie
  • samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • wdrożenie na stanowisku pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • umowę o prace
  • możliwość pracy zdalnej na umowie B2B

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prezentacja firmy

Polska rodzinna firma z 40-letnim doświadczeniem w branży ogrodniczej, z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy