Opis stanowiska pracy

  • Tworzenie i rozwijanie oprogramowania urządzeń pomiarowych, sterujących, komunikacyjnych, pracujących w oparciu o mikrokontrolery.
  • Optymalizacja i ulepszenie istniejących rozwiązań
  • Tworzenie dokumentacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe elektroniczne, informatyczne lub pokrewne,
  • Min.3 letnie doświadczenie w zakresie oprogramowania układów typu embedded,
  • Znajomość awioniki i algorytmów sterowania UAV( Bezzałogowymi Statkami Powietrznymi)
  • Bardzo dobra znajomość programowania w języku C,
  • Bardzo dobra znajomość architektury ARM oraz AVR,
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność logicznego myślenia.
  • Pragmatyczne podejście do rozwiązywania problemów.
  • Kreatywność.
  • Rzetelność, odpowiedzialność.
  • Dyspozycyjność (praca na pełny etat).
  • Znajomość języka angielskiego (praca z anglojęzyczną dokumentacją).

Mile widziane doświadczenie i znajomość zagadnień takich jak:

  • Sterowanie pracą serwomechanizmów i silników bezszczotkowych,
  • Programowanie peryferiów mikroprocesorowych,
  • Programowanie systemów czasu rzeczywistego,
  • Systemy kontroli pozycji (GPS, IMU, LIDAR itp.),
  • Komunikacja bezprzewodowa
  • Systemy bezpieczeństwa (SIL).

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 4000 – 9000.
  • Miejsce pracy Wojnicz lub zdalna

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą wprowadzającą na rynek absolutnie nowatorski projekt „lat... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy