Programista systemów teletechnicznych

LVS Tech Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

LVS-TECH Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • programowanie systemów teletechnicznych:
    • systemów pożarowych,
    • kontroli dostępu,
    • CCTV,
    • dźwiękowych systemów ostrzegawczych.
  • wykonywanie wizualizacji systemów komputerowych,
  • diagnozowanie usterek w ww systemach,
  • testy istniejących systemów teletechnicznych,
  • montaż urządzeń teletechnicznych, szaf RACK, switch’y, central systemów CCTV, SSP, KD,
  • inne prace o zbliżonym charakterze.

Wymagania:

  • gotowość do uczenia się,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialności, sumienności, rzetelności,
  • zdolności do pracy na wysokości,
  • znajomość Auto Cad będzie mile widziana,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych,
  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • miłą atmosferę pracy w przyjaznym zespole,
  • możliwość rozwoju zainteresowań oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość szkoleń i rozwoju w strukturach firmy,
  • możliwość korzystania z samochodu służbowego,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV npoprzez przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Firma LVS-TECH Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi w zakresie ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Inne