Programista stron internetowych - wordpress, php, html, css

Hauerpower studio tworzenia stron www

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Hauerpower - studio projektowania stron internetowych.

Poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko programisty html, css, wordpress.

Wymagania :

  1. tworzenie szablonów html z przygotowanego projektu w photoshop / psd
  2. tworzenie motywów wordpress / theme
  3. kodowanie stron responsywnych / pod urządzenia mobilne,
  4. praca z programem adobe photoshop

Mile widziane :

  1. znajomość ACFpro / lub do wdrożenia /
  2. framework - foundation / gridlex
  3. portfolio z wykonanymi stronami

Prześlij nam CV i krótką informację o sobie / portfolio lub linki do zakodowany stron na info[at]hauerpower.com

Wymagania

  1. znajomość systemu CMS WordPress
  2. znajomość HTML i CSS na poziomie średnio zaawansowanym
  3. mile widziana / do wdrożenia / znajomość wtyczki ACF do WordPressa,
  4. znajomość języka PHP w stopniu podstawowym
  5. podnoszenia swoich kwalifikacji, uczenia się na własnych błędach, wyciągania wniosków,
  6. samodzielności i pracowitości oraz determinacji w dążeniu do celu,

Oferujemy :

  1. stałe wynagrodzenie,
  2. zatrudnienie w oparciu o umowę o prace / pełny etat /
  3. możliwość rozwoju,
  4. pracę w systemie 8/16 lub 9/17,
  5. przyjazną atmosferę pracy,
  6. ciekawe zlecenia oraz możliwość rozwoju,wdrożenia w tworzenie template wordpress oraz ACF
  7. dopasowanie wynagrodzenia w zależności od etapu na którym jesteś i jak bardzo zaawansowana jest Twoja wiedza z zakresu html, css, js, php ( poziom wdrożenia strony na system cms wordpress),
  8. możliwość rozpoczęcia pracy od stażu,

Prezentacja firmy

Studio Hauerpower - projektowanie stron www, to indywidualne i oryginaln... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Internet / e-commerce