ESKOM IT Sp. z o.o.
Dołącz do zespołu jako:

Programista SQL

ESKOM to firma stworzona i kreowana przez wyjątkowych ludzi, którzy zawsze wytrwale dążą do wyznaczonego celu. Od 15 lat świadczymy profesjonalne usługi informatyczne (outsourcing IT), wdrażamy dedykowane rozwiązania informatyczne z zakresu infrastruktury i bezpieczeństwa IT.

ESKOM ma status partnerski HP Enterprise Platinum Partner, jest Złotym Partnerem Microsoft oraz pracuje na rozwiązaniach oferowanych przez Red Hat, czego potwierdzeniem jest status Red Hat Premier Business Partner. Wdrożyliśmy i przestrzegamy procedur, posiadamy również certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Informacji wg norm PN-EN ISO 9001:2015, ISO/IEC 27011:2013.

Dla naszego Klienta, firmy z obszaru IT poszukujemy:

Lokalizacja: Warszawa

Zadania:

  • Programowanie, optymalizowanie i testowanie rozwiązań związanych z bazami danych – identyfikacja problemów, monitorowanie jakości danych i raportowanie ad-hoc, Projektowanie modeli baz danych,
  • Budowanie, rozwijanie i wdrażanie hurtowni danych,
  • Rozwijanie procesów ETL,
  • Wspieranie zespołu w rozwoju i utrzymaniu aplikacji w ramach warstwy bazodanowej,
  • Wdrażanie rozwiązań bazodanowych/hurtowni danych, tworzenie przepływów danych,
  • Optymalizacja kodu SQL.

Wymagania:

  • Zaawansowana znajomość SQL i PL/SQL poparta przynajmniej 3 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna znajomość tematyki relacyjnych baz danych (Oracle, MSSQL) oraz wielowymiarowych baz danych,
  • Doświadczenie w integracji różnorodnych źródeł danych,
  • Praktyczna znajomość środowiska Linux,
  • Praktyczna znajomość zasad wydajnego budowania modeli danych,
  • Znajomość zagadnień modelowania procesów ETL,
  • Umiejętność optymalizacji kodu SQL.

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę,
  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, B2B,
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej i karty Multisport,
  • Udział w startach drużyny kolarskiej MTB.