Programista SharePoint

Comtegra S.A.

Warszawa, mazowieckie

Comtegra S.A. Comtegra S.A.
Comtegra jest integratorem systemów informatycznych specjalizującym się w obszarach: Data Protection & Business Continuity, Data Management, Virtualization, Enterprise Mobility Management, Data Security, Database & Analytics oraz Exascale Computing & Big Data. Firma świadczy także usługi w modelu cloud, usługi serwisowe, utrzymaniowe i gwarancyjne.

Historia firmy to ponad 15 lat nieprzerwanej działalności na polskim rynku teleinformatycznym. Obecnie Comtegra to stabilna firma tworzona przez zespół prawie 80 specjalistów. Ich kompetencje pozwalają realizować najbardziej zaawansowane projekty teleinformatyczne, których produktem są nowoczesne, wydajne, bezpieczne i optymalne rozwiązania w ramach 8 obszarów kompetencyjnych. Wyrazem głębokiej specjalizacji i wysokiego poziomu merytorycznego zasobów ludzkich Comtegra, jest liczba ponad 200 certyfikatów technologicznych. O unikalności wiedzy inżynierów firmy stanowią takie tytuły jak: Oracle Master posiadany przez trzech inżynierów oraz VMware vExpert. Comtegra posiada również certyfikowanych inżynierów ze wszystkich czterech liczących się technologii backup: CommVault, EMC Networker, HP Data Protector, IBM TSM i Veritas Netbackup.

www.comtegra.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków

  • Rozwój i administracja systemów portalowych SharePoint 2010/2013
  • Identyfikacja oraz rozwiązywanie problemów z zakresu środowiska MS SharePoint/MS Windows
  • Analizowanie potrzeb biznesowych w zakresie aplikacji SharePoint
  • Przygotowywanie dokumentacji, raportów i sprawozdań zgodnie z aktualnymi wymaganiami

Poszukiwane kompetencje

  • Programowanie w technologii ASP.NET, HTML5, Java Script, C# oraz CSS
  • Minimum trzy letnie doświadczenie zawodowe w obszarze realizacji oprogramowania i administracji SharePoint
  • Bardzo dobra znajomość platform SharePoint: SharePoint 2010 oraz 2013
  • Dobra znajomość Windows Server, SQL Server, Active Directory
  • Dobra znajomość PowerShell
  • Podstawowa znajomość zagadnień sieciowych
  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Umiejętność jasnego tłumaczenia skomplikowanych kwestii technicznych
  • Samodzielność
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dokładność, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość narzędzia JIRA

Oferujemy

  • Umowę B2B
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami - szkolenia oraz możliwość certyfikacji w wybranym obszarze (wraz z rozwojem umiejętności i wiedzy)
  • Udział w ciekawych projektach
  • Dofinansowanie lekcji z j. angielskiego z native speakerem
  • Dofinansowanie pakietu medycznego w Grupie LuxMed oraz karty Benefit Multisport.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.