Opis stanowiska pracy

Grupa Doradcza PrimeGlobal zespół kilkudziesięciu konsultantów biznesowych mających wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu różnych systemów IT. Wyróżnia nas elastyczność środowiska pracy oraz dobra atmosfera.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko:

Programista SAP ABAP

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • realizacja projektów programistycznych ABAP – moduły SAP
  • dbanie o wysoką jakość rozwiązań.

Wymagania:

  • umiejętność programowania obiektowego
  • znajomość baz danych MS SQL, Oracle, DB2, HANA lub innych
  • zdolności analityczne
  • język angielski lub niemiecki

Mile widziane:

  • znajomość obszaru SAP ABAP,
  • ogólnej znajomość funkcjonalności w modułach SAP,

Praca w PrimeGlobal to:

  • rozwój nowych kompetencji poprzez współpracę z doświadczonymi programistami
  • samodzielność i autonomia, możliwości pracy zdalnej
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne z egzaminami certyfikującymi
  • siedziba firmy w samym sercu Wrocławia

Zainteresowanych prosimy o wysłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj|".

PRIMEGLOBAL GRUPA DORADCZA S. A.

ul. Kazimierza Wielkiego 67

50 – 077 Wrocław

www.primeglobal.pl

* Informujemy, iż rozpatrywane będą jedynie aplikacje zawierające poniższą klauzulę o ochronie danych osobowych

Słowa kluczowe do ogłoszenia i mailingu: informatyk, it, sap, abap, sql, ms sql, oracle, db2, hana, programista, software developer, developer, it specialist

Prezentacja firmy

PRIMEGLOBAL GRUPA DORADCZA S. A

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Project Management, Praca IT - ERP