Programista Ruby on Rails / Back-end Developer

Railwaymen Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Railwaymen Software House poszukuje pracownika do swojego zespołu na stanowisko programisty Ruby on Rails.
Jesteśmy aktywną i szybko rozwijającą się firmą programistyczną, tworzącą aplikacje webowe i mobilne. Działamy głównie na rynku amerykańskim, pracując nad
innowacyjnymi projektami opartymi o najnowsze technologie. Specjalizujemy się w projektach IT zarówno dla małych firm jak i dużych organizacji.

Zakres obowiązków
- tworzenie i rozwijanie aplikacji opartych na frameworku Ruby on Rails
- integracja aplikacji webowych (tworzenie API) z wersjami mobilnymi (iOS, Android)
- współpraca z innymi członkami zespołu

Oferujemy:
- dowolną formę współpracy (umowa o pracę, faktura VAT)

- atrakcyjne wynagrodzenie ustalane w oparciu o wiedzę, doświadczenie i formę współpracy,

- ciągły kontakt z najnowszymi technologiami,

- wewnętrzne spotkania doszkalające dla programistów: TechTalks,
- możliwość szybkiego rozwoju, doskonalenia umiejętności, rozwoju własnych pomysłów
- praca z doświadczonymi programistami/mentorami w biurze w centrum Krakowa,

- przyjazną atmosferę pracy,

- sportowe karnety dla pracowników

- elastyczne godziny pracy,
- smaczną pizze w każdą środę,

- wyjścia integracyjne

Wymagania

Oczekujemy:
- bardzo dobrej znajomości Ruby oraz Ruby on Rails,

- dobrej znajomości SQL i baz danych np. PostgreSQL/MySQL,

- znajomości HTML/CSS oraz Javascript,
- znajomości GIT lub innego systemu kontroli wersji,

- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji,

- zaangażowania i motywacji do pracy,
- otwartości na nowe technologie,

- chęci samorozwoju,

- odpowiedzialności za wykonywane zadania

Dodatkowymi atutami będą:
- znajomość zagadnień związanych z Test/Behaviour Driven Development
- doświadczenie w integracji serwisów z Facebook/Twitter/oAuth itd.

- znajomość frameworków Javascriptowych np. Angular, Backbone, Ember
- HAML, SASS, CoffeeScript
- znajomość nierelacyjnych baz danych np. MongoDB

Prezentacja firmy

We are an enthusiastic team of talented and detail-oriented exper... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
6 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy