Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:
• Programowanie robotów przemysłowych Kuka, Kawasaki, Fanuc, ABB.
• Współudział przy projektowaniu stanowisk zrobotyzowanych.
• Nadzorowanie i uruchamianie systemów zrobotyzowanych u Klientów na terenie Europy, Ameryki, Azji.
• Prowadzenie dokumentacji z podjętych działań.

Wymagania

Wymagania:
• Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację – warunek konieczny.
• Wykształcenie wyższe techniczne (Automatyka, Robotyka, Mechatronika).
• Znajomość przynajmniej jednego typu sterowania robotów przemysłowych – Kuka, Kawasaki, Fanuc, ABB.
• Dyspozycyjność i gotowość do licznych wyjazdów zagranicznych.
• Prawo jazdy kategorii B.
• Zaangażowanie, umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej.

Firma oferuje:
• Atrakcyjne zarobki.
• Stabilne zatrudnienie.
• Pakiet benefitów.
• Możliwość rozwoju zawodowego.
• Pracę w międzynarodowym środowisku.

Prezentacja firmy

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Hardware / Information Systems