Programista R&D (C/C++)

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Jeśli lubisz i umiesz programować w pure C i nie jest Ci równiez obcy C++...

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana projektami z obszaru sztucznej inteligencji i przetwarzania multimediów...

...to mam dla Ciebie ciekawą ofertę współpracy w jednej z wrocławskich firm kreujących nowoczesne rozwiązania dla lepszego jutra :)

Programista R&D (C/C++)Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • praca w jednym z zespołów zajmujących się projektowaniem i implementacją systemów sieci neuronowych, sztucznej inteligencji i zaawansowanego przetwarzania multimediów (zgodnie z preferencjami)
  • tworzenie nowych rozwiązań w ramach niewielkiego centrum R&D
  • zadania na poziomie software'u (C, C++, System-C) w oparciu o Linux/Unix/Android
  • skupienie na jakości rozwiązań, a nie szybkości dostarczenia produktu
  • praca dla osób ceniących pracę u podstaw z oprogramowaniem i chcących mieć udział w tworzeniu nowych technologii wykorzystywanych na codzień przez miliony ludzi na całym świecie
  • współpraca z zespołem z Wielkiej Brytanii

Oczekiwania:

  • przynajmniej roczne doświadczenie zawodowe w programowaniu C lub C/C++ (mile widziane wieloletnie)
  • dobra znajomośc platformy Linux/Android od strony programistycznej
  • zrozumienie i zainteresowanie architekturą komputerów w zakresie przetwarzania sygnałów - pamięć, rejestry, bity, procesy, synchronizacja, etc
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane znajomość/doświadczenie w obszarze:
    • przetwarzaniu grafiki (GPU, OpenGL)
    • rozwiązań sztucznej inteligencji i sieci neuronowych

Oferujemy:

  • Bezpośrednią współpracę z oddziałem R&D międzynarodowej firmy technologicznej w centrum Wrocławia;
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę wraz z pakietem benefitów i systemem premiowym;
  • rozwój zawodowy w obszarze oprogramowania C/C++ w projektach opartych o Linux/Android;
  • międzynarodowy, niewielki zespół specjalistów, wspierający się w poszukiwaniu najlepszych jakościowo rozwiązań.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.