Programista Python

Warszawa, mazowieckie

Team Connect Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

  • Rozwój aplikacji wspierającej działanie sieci prywatnych przychodni oraz lekarzy;
  • Upgrade technologii;
  • Tworzenie nowych modułów oprogramowania;
  • Utrzymanie systemu;
  • Dokumentowanie realizowanych prac;
  • Współpraca z pozostałymi developerami.

Wymagania

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w programowaniu w języku Python;
  • Bardzo dobra znajomość frameworka Django;
  • Doświadczenie w pracy z bazami PostgreSQL oraz ElasticSearch;
  • Znajomość narzędzia Docker;
  • Znajomość Ansible;
  • Doświadczenie w pracy w metodyce SCRUM.

Oferujemy:

  • Pracę w innowacyjnych technologiach;
  • Udział w realizacji ciekawych zadań oraz ciągły dostęp do nowych projektów;
  • Pracę w stabilnej firmie – nagroda Lidera Przedsiębiorczości, Członek Koalicji na rzecz Przyjaznej Rekrutacji;
  • Opiekę medyczną dla pracownika i jego rodziny;
  • Dostęp do placówek sportowych w całej Polsce;
  • Indywidualne wsparcie ze strony dedykowanego opiekuna z firmy;
  • 4000 zł netto za każde skuteczne polecenie specjalisty do naszych projektów;
  • Firmowe spotkania, na których można wymieniać się doświadczeniami z innych projektów.

Misją Team Connect jest zaspokajanie potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów... oraz umożliwienie utalentowanym ludziom pracy w ciekawych projektach. Ciągłe dążenie do pozycji lidera oraz realizacja usług na najwyższym poziomie pozwoliło nam uzyskać ugruntowaną pozycję na rynku. Najlepsi ludzie potrzebują ambitnych wyzwań. Team Connect pomaga połączyć potrzeby jednych i drugich w drodze do osiągnięcia wspólnego celu. Firmom realizującym kompleksowe projekty IT pomagamy dobrać najlepszych z dostępnych na rynku specjalistów. Osobom szukającym wyzwań pomagamy zdobywać doświadczenie.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy