DahliaMatic Sp. z o.o.
DahliaMatic Sp. z o.o. jest jedną z największych polskich firm w zakresie rozwiązań IT w naszym regionie oraz wchodzi obecnie w skład Grupy Kapitałowej Asseco Poland. Od ponad 10 lat oferuje swoim Klientom produkty oraz profesjonalne usługi IT m.in. z zakresu wdrożeń systemów ERP. Naszym głównym atutem jest doświadczenie i specjalistyczna wiedza w zakresie wdrożeń wiodących na świecie systemów ERP dedykowanych dla dużych oraz średnich przedsiębiorstw. Mając na uwadze szczegółowe potrzeby oraz specyfikę Klientów, oferujemy usługi konsultingowo - wdrożeniowe w zakresie rozwiązań SAP, Oracle oraz Microsoft Dynamics AX.
Obecnie do Zespołu DahliaMatic poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista Python

Miejsce pracy: Warszawa, Kraków

DahliaMatic Sp. z o.o. jest jedną z największych polskich firm w zakresie rozwiązań IT w naszym regionie oraz wchodzi obecnie w skład Grupy Kapitałowej Asseco Poland. Od ponad 10 lat oferuje swoim klientom produkty oraz profesjonalne usługi IT m.in. z zakresu wdrożeń systemów ERP. Naszym głównym atutem jest doświadczenie i specjalistyczna wiedza w zakresie wdrożeń wiodących na świecie systemów ERP dedykowanych dla dużych oraz średnich przedsiębiorstw. Mając na uwadze szczegółowe potrzeby oraz specyfikę Klientów, oferujemy usługi konsultingowo-wdrożeniowe w zakresie rozwiązań SAP, Oracle oraz Microsoft Dynamics AX.

Obecnie do Zespołu DahliaMatic poszukujemy osób na stanowisko:

Projekt: Projekt dotyczy rozwoju i wdrażania usług działających na platformach chmurowych.

Zadania:

  • Tworzenie oraz rozwój usług przeznaczonych na platformy chmurowe
  • Wdrożenie kodu
  • Kontrola jakości wytwarzanego oprogramowania

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w języku Python
  • Doświadczenie w pracy z mikroserwisami
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z rozwiązaniami chmurowymi
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • Kartę Multisport
  • Udział w projektach dla międzynarodowych Klientów
  • Pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologi
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.