PROGRAMISTA PYTHON

Lublin, lubelskie

PKO Bank Polski

Opis stanowiska pracy

Departament Aplikacji Bankowości Elektronicznej / Zespół Rozwoju Oprogramowania

Nr ref.: CEN/MR/03/2019

Jeśli:

•  posiadasz wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
•  masz doświadczenie w developmencie aplikacji webowych
•  optymalizujesz wydajność tworzonych rozwiązań
•  dysponujesz doświadczeniem w programowaniu w języku Python
•  masz wiedzę w zakresie OOA, OOD oraz wzorców projektowych
•  potrafisz pracować z systemem kontroli wersji
•  znasz język angielski na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją
•  umiesz pracować w zespole

 Czekamy właśnie na Ciebie!

Jako Programista będziesz odpowiedzialny za:

•  projektowanie witryn WWW dla bankowości internetowej w technologii Python
•  analizę techniczną projektu na bazie dostarczonej specyfikacji biznesowej
•  projektowanie i development warstwy prezentacji i logiki biznesowej aplikacji
•  wykonywanie integracji między częścią Client Side a Server Side
•  przygotowanie testów jednostkowych
•  analizę przepływów komunikatów w bankowości internetowej
•  przygotowanie lub aktualizację technicznej dokumentacji poprojektowej

Od 100 lat codziennie dostarczamy naszym klientom rozwiązania finansowe, koncentrując... się na ich potrzebach. Konsekwentnie zmieniamy się, inwestujemy
w rozwój i odpowiedzialnie wdrażamy nowoczesne technologie. Jesteśmy dumni z naszej historii i polskich korzeni. Chcemy nadal mieć pozytywny wpływ na ludzi, firmy, kulturę
i środowisko. Jako jeden z największych banków w Europie Środkowej i Wschodniej odpowiedzialnie dbamy o interesy akcjonariuszy, klientów, pracowników i społeczności lokalnych.

Stawiamy na różnorodność, dlatego zapraszamy do naszego zespołu osoby, które ukończyły różne kierunki studiów. Chcesz współtworzyć nowoczesny polski Bank otwarty na klientów - czekamy na Ciebie!

PKO Bank Polski jako stabilny pracodawca zapewnia niepowtarzalne możliwości rozwoju zawodowego. Szeroka oferta oraz duża skala działania Banku pozwala sprawdzić się w wielu interdyscyplinarnych zespołach projektowych. Z myślą o młodych i ambitnych ludziach stworzyliśmy ofertę płatnych staży i praktyk.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca Bankowość , Praca Finanse